Haber ve Duyurular


Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlatmış olduğu uzaktan eğitim uygulaması ile bir çok kurum online eğitime geçiş yapmaya başlamıştır. Bizler de TESTVAKTİ olarak çıkarmış olduğumuz kurumsal PESA Deneme Sınavlarımız ile online sisteme geçmiş bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçlerde sınavlarımızı ister matbu isterse online olarak kurumlarımız talep edebileceklerdir.

Online sınav uygulamasında; öğrenciye olan güven esas alınarak kullanımı kolay bir arayüz geliştirildi. Bu sayede öğrencilerimiz sınavlarını dilediği ortamdan online olarak rahatlıkla uygulayabileceklerdir.

Testvakti Ölçme Değerlendirme Sistemi; kurum idaresine, öğretmenine ve sınava giren öğrencilerimize çok geniş raporlar sunmaktadır.

Sınav ile ilgili demo talepleriniz için;
Mail: satis@testvakti.com
WhatsApp: 0505 904 29 18 – 549 728 61 00

İlkokul,ortaokul ve lise kataloglarımız hazır. Bayilerimiz katalog taleplerinde bulunabilirler.


KATALOG İÇERİKLERİ:
1. Katalog
2. Örnek Karne
3. Öğrnek Optik Form
4. Örnek Sınıf Karnesi
5. Örnek idare raporu
6. Örnek Sınavlar
7. Demo Şifre

Gerek kendi sorularımızla gerekse ilgili komisyonların hazırladığı sorularla, Milli Eğitim Müdürlüklerinin organize ettiği kazanım değerlendirme sınavlarını başarıyla gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. 2018 - 2019 eğitim öğretim döneminde, bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz ilk sınav KİLİS ili ve ilçelerinde oldu. Başarıyla organize edilen ilk sınavın ikincisi de Aralık ayında gerçekleştirilecek. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Bir önceli yılın konularını içeren sınavlarımız hazır. 3. Sınıftan 12. sınıfa kadar uygulayabileceğiniz, yaz tatili dönüşü öğrencimizin durumunu göreceğiniz, sınıf dağılımlarını kolayca yapmanızı sağlayacak HBS sınavı siparişleriniz bekliyoruz. İyi çalışmalar.

11 yıldır ölçme değerlendirme hizmeti ile eğitime katkı sağlayan kurumumuz bayi ağını genişleterek büyümeye devam ediyor.

Ölçme değerlendirme alanındaki kalitesini sürekli yukarılara çeken kurumumuz pazarlama ağına yeni bayiler ekleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

İkiyüzü aşkın bayi ile sezona başlarak daha geniş kapsamlı sınavlar hedeflenmektedir.

 

Bayilik Bölge Alanları Sorgulamak İçin Tıklayınız

Bayilik Avantajları İçin Tıklayınız

Bayilik Başvurusu İçin Tıklayınız