Haber ve Duyurular


Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlatmış olduğu uzaktan eğitim uygulaması ile bir çok kurum online eğitime geçiş yapmaya başlamıştır. Bizler de TESTVAKTİ olarak çıkarmış olduğumuz kurumsal PESA Deneme Sınavlarımız ile online sisteme geçmiş bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçlerde sınavlarımızı ister matbu isterse online olarak kurumlarımız talep edebileceklerdir.

Online sınav uygulamasında; öğrenciye olan güven esas alınarak kullanımı kolay bir arayüz geliştirildi. Bu sayede öğrencilerimiz sınavlarını dilediği ortamdan online olarak rahatlıkla uygulayabileceklerdir.

Testvakti Ölçme Değerlendirme Sistemi;kurum idaresine, öğretmenine ve sınava giren öğrencilerimize çok geniş raporlar sunmaktadır.

Sınav ile ilgili demo talepleriniz için;
Mail: satis@testvakti.com
WhatsApp: 0505 904 29 18 – 549 728 61 00

Testvakti, ürün ve hizmetleri hakkında aradığınız her şey bu kataloglarda! İlkokul, ortaokul ve lise kataloglarımız hazır. Bayilerimiz katalog taleplerinde bulunabilirler.


KATALOG İÇERİKLERİ:
1. Karne Örneklerimiz
2. Optik Formlarımız
3. Örnek İdare Raporu ve Sınıf Karnemiz
4. PESA Sınav Örneklerimiz
5. PESA Konu Tarama Testlerimiz
6. Bursluluk ve Özel Sınavlarımız
7. Online modüllerimiz
8. Rehberlik Testlerimiz
9. Referanslarımız

Bir önceki yılın konularını içeren 2.sınıftan 12. sınıfa kadar uygulayabileceğiniz, yaz tatili dönüşü öğrencilerinizin durumlarını ve akademik başarılarını göreceğiniz, sınıf dağılımlarınızı kolayca yapmanızı sağlayacak HBS sınavı siparişlerinizi bekliyoruz. İyi çalışmalar.

11 yıldır ölçme değerlendirme hizmeti ile eğitime katkı sağlayan kurumumuz bayi ağını genişleterek büyümeye devam ediyor.

Ölçme değerlendirme alanındaki kalitesini sürekli yukarılara çeken kurumumuz pazarlama ağına yeni bayiler ekleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

İkiyüzü aşkın bayi ile sezona başlayarak daha geniş kapsamlı sınavlar hedeflenmektedir.

 

Bayilik Bölge Alanları Sorgulamak İçin Tıklayınız

Bayilik Avantajları İçin Tıklayınız

Bayilik Başvurusu İçin Tıklayınız